Aktualności

UWAGA !!!

UWAGA!
✔️ Miło nam poinformować o zakwalifikowaniu kandydatów do ośmiu klas pierwszych w ZSPD Jordanów!!!
TJ, TB, TOT, TE  po SP i te same klasy po gimnazjum. 
✔️ Po chwilowej, ale jakże uciążliwej (i przyprawiajacej o szybkie bicie serca... ) awarii małopolskiego systemu rekrutacji Vulcan, proszę sprawdzić jeszcze raz informację o zakwalifikowaniu ucznia do szkoły (lub na opublikowanych listach zawieszonych na drzwiach wejściowych do szkoły). System podawał każdemu kandydatowi BŁĘDNĄ informację o tym, że w żadnej szkole się nie zakwalifikował....
✔️ WAŻNE!!! 
Prosimy o dostarczenie ( do 4 LIPCA- CZWARTEK! TECHNIKUM JEŹDZIECTWA! Do 8 lipca pozostałe klasy ) oryginału świadectwa ukończenia szkoły podstawowej/gimnazjum i oryginału wyników egzaminu ósmoklasisty/gimnazjalnego, co jest JEDNOZNACZNE Z WOLĄ PODJĘCIA NAUKI i jest niezbędne do przyjęcia ucznia do szkoły. 
W przypadku nieprzyjęcia ucznia do szkoły, w której złożył oryginały w/w dokumentów, należy je odebrać i złożyć w innej szkole, w której podejmie naukę. 
DO 4 LIPCA 2019 (CZWARTEK!!!) - JEŹDZIEC, do 8 lipca pozostałe klasy!!!
✔️ Życzymy wszystkim uczniom dostania się do wymarzonych szkół ;0) i takiej radości, jak na twarzach nowych uczennic, które niecierpliwie czekały na wywieszenie list 

powrót do listy aktualności