Aktualności

SZLACHETNA PACZKA 2017

To była prawdziwa lekcja... pomagania!!!
2 tygodnie zbierania, segregowania, wożenia, pakowania i ofiarowania ;0) Uczniowie i nauczyciele z Dańkowskiego na czele z panem dyrektorem stanęli na wysokości zadania!!! Dlaczego? Przygotowaliśmy... 80 kartonów dla ubogich i potrzebujących! 
Wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób włączyli się w tą niesamowitą akcję DZIĘKUJĘ !
Dziękuję zarówno tym , którzy przynieśli 1 kg cukru, jak i tym którzy tych kilogramów przynieśli 10 lub więcej- a każdy na miarę swoich możliwości!!! 
Razem stworzyliśmy wiele!!! 
Nie sposób wymienić Was wszystkich,ale szczególne podziękowania ślę w stronę pana Wacław Bednarz , który jako wolontariusz Szlachetnej Paczki naszego regionu, "zaraził" mnie pomaganiem, a ja mogłam "zarażać" dalej ;0)
Dziękuję wszystkim naszym nauczycielskim i uczniowskim znajomym, przyjaciołom i rodzinom, którzy byli współdarczyńcami.
Dziękuję nauczycielom, którzy dodatkowo pomogli w przewożeniu: pani Joanna Nowakowska ... oraz panu Mateuszowi Kowalcze i panu Markowi Tupcie, którzy opiekowali się uczniami z klasy 4TB. Klasa ta zaniosła paczki w dosłownie... odległe od "cywilizacji" miejsca.
Ogromna to radość pomagać i wiedzieć, że tak dużo ludzi chętnie współpracuje dla dobra innych. 
Najlepszym podziękowaniem jest bezcenne wzruszenie obdarowanych!
"A dobro powraca..."
Szkolny koordynator akcji - Agnieszka Mrózek ;0)

ZDJĘCIA: 

25552337_873502822824961_7070797153560277953_n

powrót do listy aktualności