Aktualności

Park M spotkanie w szkole.

09.02.2018 odbyło się spotkanie uczniów I klasy technikum architektury krajobrazu oraz IV klasy technikum budowlanego z przedstawicielami firmy Park-M ze Starego Sącza. Park-M to olbrzymia firma zatrudniająca około 400 osób, zajmująca się projektowaniem, wykonaniem ogrodów i parków, zagospodarowaniem i pielęgnacją terenów zieleni, budowaniem nawierzchni, małej architektury, placów zabaw, fontann, zielonych dachów itp. Park-M  zatrudnia pracowników takich jak: ogrodnicy, budowlańcy, operatorzy sprzętu budowlanego, pilarze, architekci urbaniści, architekci krajobrazu, inżynierowie i kierownicy robót.

Na spotkaniu z uczniami przedstawicielki firmy w ciekawy sposób przedstawiły główne obszary działania firmy, pokazały niektóre ze zrealizowanych założeń ogrodowych:  parków miejskich, bulwarów, miejsc do rekreacji, ogrodów na dachach. Uczniowie mogli się wiele dowiedzieć na temat projektowania i realizacji projektów, zarówno w stylu nowoczesnym, jak również założeń historycznych. Serdecznie dziękujemy Przedstawicielkom Firmy  Park-M za ciekawe spotkanie

powrót do listy aktualności