Aktualności

Ogólnopolski Konkurs Historyczny

5 grudnia w naszej szkole odbył się Ogólnopolski Konkurs Historyczny Krąg Plus o tematyce „Polska od czasów II wojny światowej do czasów współczesnych”
Wzięli w nim udział uczniowie klas: I TBp: Michał Wicher, Adam Polaniak, I TOTp: Patrycja Kania, Julia Jaróg, ITJg: Aleksandra Dzióbek, IV TOT: Sara Polak, Karolina Kostka, Justyna Tymańska, Izabela Mirek, Anna Kulka, Natalia Hajos, Kamila Śliwińska, Justyna Kowalcze, Mariola Bruzda, Mariola Zadora, przygotowani przez p. Adriannę Świerczek. Miło nam poinformować, że Michał Wicher otrzymał wyróżnienie na szczeblu ogólnopolskim, natomiast pozostali uczestnicy uzyskali bardzo wysokie wyniki. Wszystkim serdecznie gratulujemy. Zachęcamy do udziału w konkursie w przyszłym roku./A.Ś./

powrót do listy aktualności