Aktualności

Niezwykły absolwent Zespołu Szkół im. bł. ks. Piotra Dańkowskiego w Jordanowie!

Niezwykły absolwent Zespołu Szkół im. bł. ks. Piotra Dańkowskiego w Jordanowie! W wieku 7 lat zachorował na chorobę Perthesa (martwica głowy kości udowej). 16 miesięcy w gipsie... , 4 lata na wózku inwalidzkim. Miał już nigdy nie chodzić normalnie... Dzisiaj wygrywa maratony, pokonuje "aironmeny"(najbardziej prestiżowe zawody triatlonowe na świecie ; 3, 86 km- pływanie, 180, 2 km- jazda na rowerze i 42 km- bieg!!!). Krzysztof Jąkała był w dniu dzisiejszym gościem w swojej szkole średniej. Przyjechał przeprowadzić szczególną lekcję wychowawczą, na zaproszenie koleżanki z dziecięcych lat, a obecnej nauczycielki w Dańkowskim Agnieszki Mrózek. Pan Krzysztof zwięźle i niezwykle interesująco przekazał młodzieży swoją receptę na spełnianie marzeń, pokazując przy tym kolejny talent w postaci umiejętności oratorskich. MARZENIA... CEL... PLAN... SYSTEMATYCZNOŚĆ. Tylko, ale AŻ tyle!!! Młodzież i nauczyciele są pod ogromnym wrażeniem tej niepowtarzalnej lekcji. Więcej... na zdjęciach.

powrót do listy aktualności