Aktualności

Niezwykła akademia... Niezwykła okazja...

Zespół Szkół im. bł. ks. Piotra Dańkowskiego włączył się w obchody 100-lecia odzyskania przez Polskę Niepodległości – śpiewając o 11.11 hymn Polski, biorąc udział w lokalnych uroczystościach zorganizowanych przez miasto Jordanów, dekorując sale lekcyjne oraz organizując szkolną akademię. Chcieliśmy, aby była ona podniosła i uroczysta, ale daleka od martyrologii, dlatego motywem przewodnim stała się wolność, która jest szansą (na realizowanie marzeń i planów), zobowiązaniem (do nauki, pracy, samodoskonalenia), radością (należy ją pielęgnować) i szczęściem (zwłaszcza dla młodego pokolenia, nie pamiętającego innego ustroju politycznego).

Dziękuję wszystkim uczniom, biorącym udział, za wasz talent, chęci i zaangażowanie.

Wolność to królestwo dobrych słów
Mądrych myśli, pięknych snów
To wiara w ludzi…

SZCZĘŚCIE....POPROSTU.......

CHCESZ BYĆ PATRIOTĄ?

WOLNOŚĆ TO SZANSA, BY SPEŁNIĆ NAJWIĘKSZE MARZENIA."

NIEZWYKŁA AKADEMIA...NIEZWYKŁA OKAZJA

powrót do listy aktualności