Aktualności

‘Mroczna i odlotowa’ wycieczka klasy 3TBa

Mogłoby się wydawać, że kino przewyższa teatr, tym co oferuje swoim odbiorcom. Trójwymiarowy świat, niesamowite efekty specjalne i wciągająca muzyka, to elementy, które sprawiają, że kochamy chodzić do kina. To prawda. Ale jeśli komuś wydaje się, że kino wyprzedza teatr jest w błędzie. Otóż, teatr to wyjątkowe miejsce, które cieszy się dużą popularnością, ma wielu miłośników. Teatr to sztuka. Prawdziwa sztuka. Żywa dekoracja, gra aktorska pełna potu i krwi – to sprawia, że niejeden repertuar wciąga bardziej niż kinowy hit. Po ‘mrocznej zabawie’ w Domu Strachu nieco sceptyczni (bo przecież teatr to nuda), ale jednak przekonani przez wychowawczynię uczniowie klasy 3TBa zdecydowali się (wręcz zaryzykowali) na spektakl w teatrze Bagatela w Krakowie pt. Boeing, boeing – odlotowe narzeczone. Po obejrzeniu spektaklu podsumowali, że jednak nie był to stracony czas i pieniądze, co więcej teatr to ‘fajna rozrywka’.

powrót do listy aktualności