Ogłoszenie

Ogłoszenie 

Informujemy, że w dniach od 02.11.2018 do 01.02.2019 odbywa się rekrutacja na kurs spawania blach i rur elektrodami otulonymi oraz metoda MAG 135 wraz z egzaminem organizowany w ramach projektu  "Wzmocnienie konkurencyjności uczniów na rynku pracy". Zainteresowanych uczniów prosimy o zapoznanie się z regulaminem rekrutacyjnym oraz złożenie formularza rekrutacyjnego  liderowi szkolnemu we wskazanym terminie. Lider szkolny Iwona Turchan.

Ogłoszenie 

Informujemy, że w dniach od 02.11.2018 do 01.02.2019 odbywa się rekrutacja na kurs operatora koparki jednonaczyniowej do 25t klasa 3 wraz z egzaminem organizowany w ramach projektu  "Wzmocnienie konkurencyjności uczniów na rynku pracy". Zainteresowanych uczniów prosimy o zapoznanie się z regulaminem rekrutacyjnym oraz złożenie formularza rekrutacyjnego  liderowi szkolnemu we wskazanym terminie. Lider szkolny Iwona Turchan.

 

Ogłoszenie 

Informujemy, że w dniach od 10.12.2018 do 20.12.2018 odbywa się rekrutacja na kurs obsługi wózków jezdniowych podnośnikowych wraz z bezpieczną wymianą butli i egzaminem organizowany w ramach projektu  "Wzmocnienie konkurencyjności uczniów na rynku pracy". Zainteresowanych uczniów prosimy o zapoznanie się z regulaminem rekrutacyjnym oraz złożenie formularza rekrutacyjnego  liderowi szkolnemu we wskazanym terminie. Lider szkolny Iwona Turchan.

 

Ogłoszenie 

Informujemy, że w dniach od 01.10.2019 do 11.10.2019 odbywa się rekrutacja na kurs obsługi wózków jezdniowych podnośnikowych wraz z bezpieczną wymianą butli i egzaminem organizowany w ramach projektu  "Wzmocnienie konkurencyjności uczniów na rynku pracy". Zainteresowanych uczniów prosimy o zapoznanie się z regulaminem rekrutacyjnym oraz złożenie formularza rekrutacyjnego  liderowi szkolnemu we wskazanym terminie. Lider szkolny Joanna Grzela.