Aktualności

Warsztaty w szkole online.

Warsztaty w szkole online.
12 marca uczniowie klas pierwszych Zespołu Szkół im.bł. ks. Piotra Dańkowskiego w Jordanowie brali udział w warsztatach psychologiczno-pedagogicznych na temat, czym są emocje oraz jak kształtować umiejętność radzenia sobie z nimi.
Emocje są reakcją na konkretną sytuację, która je wywołała, aby je zrozumieć, trzeba zrozumieć siebie, uświadomić sobie swoje uczucia i potrafić je nazwać. Przedstawiono sposoby, które pomagają w radzeniu sobie z negatywnym myśleniem o nas samych, strachem, który towarzyszy nam na co dzień. W warsztatach wzięło udział 65 uczniów klas I TE, TB, TOT, TAK.
Warsztaty odbyły się we współpracy z Teatrem Maska z Krakowa, a sfinansował je Urząd Miasta Jordanowa, za co dziękujemy. /E. Wójtowicz/

powrót do listy aktualności