STREFA UCZNIA

Rozpoczęcie roku szkolnego 2012/2013

Dnia 3 września w naszej szkole odbyło się uroczyste rozpoczęcie Roku Szkolnego.  Pan dyrektor serdeczne powitał uczniów i nauczycieli. Szczególną uwagę poświęcił  uczniom klas I Technikum Ekonomicznego i Technikum Architektury Krajobrazu. Życzył wszystkim miłego roku i osiągnięcia sukcesów podczas zdawania matury i egzaminu zawodowego – z czym nie powinno być problemu, gdyż juRozpoczęcie roku szkolnegoż od lat wyniki naszych absolwentów są rewelacyjne – np. tegoroczna stuprocentowa zdawalność egzaminu zawodowego w Technikum Ekonomicznym i Technikum Obsługi Turystycznej.
Po zakończeniu oficjalnej części  pan dyrektor zaprezentował uczniom nowy oficjalny mundurek nauczycielski na nadchodzący rok szkolny
Następnie uczniowie rozeszli się do klas na spotkania z wychowawcami

powrót do listy aktualności