STREFA UCZNIA

Rekrutacja na płatne wakacyjne staże trwa od 01-06-2020 do 08-06-2020

Rekrutacja na płatne wakacyjne staże trwa od 01-06-2020 do 08-06-2020 W tym roku szkolnym organizujemy staże dla dla klas: - 2 i 3 technikum obsługi turystycznej, dodatkowych informacji udziela Pani Grzela - 3 technikum architektury krajobrazu, dodatkowych informacji udziela Pani Górka - pierwszych klas technikum jeździectwa, dodatkowych informacji udziela Pani Zygmunt Aby przystąpić do rekrutacji należy: - wypełnić deklarację uczestnictwa i przesłać ją pocztą tradycyjną na adres szkoły najpóźniej do dnia 8 czerwca 2020 roku - poinformować o tym poprzez dziennik elektroniczny lidera projektu Panią Joannę Grzela Dysponujemy ograniczoną liczbą miejsc, dlatego tylko osoby z największą ilością punktów zostaną przyjęte na staż. Przy podejmowaniu decyzji o przystąpieniu do rekrutacji prosimy o przemyślane decyzje, pamiętajmy panuje trudny czas epidemiologiczny. Joanna Grzela

FORMULARZ         DEKLARACJA

powrót do listy aktualności