STREFA UCZNIA

FOLK ACTION!

 FOLK ACTION! 
Po raz kolejny przekonaliśmy się o tym, że uczniowie naszej szkoły to również wspaniali artyści! Tym razem młodzież zaangażowała się w akcję społeczną – realizację projektu, którego celem jest zachowanie przed zapomnieniem obrzędowości i tradycji ślubnych oraz weselnych sprzed stu lat.
Dzisiaj planem „Sidzińskiego wesela” stał się barokowy kościół parafialny w Sidzinie, gdzie nagrane zostały sceny ślubu. Niebawem uwiecznione zostaną także elementy tradycyjnego wesela, w którym udział weźmie szersze grono osób.
Rezultaty będziecie mogli zobaczyć w postaci filmu, który udostępniony zostanie w internecie. Będzie ciekawie, zobaczycie!

Kasi, Patrycji, Ewelinie, Martynie, Klaudii, Bartkom i Michałowi z IV TE oraz Pawłowi z IV TB gratuluję talentu i dziękuję za zaangażowanie! Spisaliście się dziś na medal. 

 Teresa Białoń.

powrót do listy aktualności