Aktualności

Dzień Dziecka w Dańkowskim

10 czerwca 2021 nauczyciele z pomocą SU zorganizowali dla uczniów spóźniony Dzień Dziecka – wycieczkę połączoną z grą terenową i grill. Wczesnym rankiem, klasy wraz z wychowawcami wyruszyły w trasę . Pogoda była piękna i słoneczna, humory dopisywały. Trasa wycieczki (ok. 8 km) była malownicza, wiodła przez las i polne drogi. Po drodze klasy rozwiązywały zadania typu: zagadki logiczne, zagadka "zgadnij kto to?”- na podstawie zdjęć z dzieciństwa trzeba odgadnąć jaki to nauczyciel , zagadka „ gdzie to jest ?”- do odgadnięcia zdjęcia z fragmentami szkoły. Prócz zagadek klasy robiły zdjęcie , kręciły filmik klasowy. Na końcu trasy czekały na uczniów słodkie niespodzianki – torby cukierków, które klasy miały same znaleźć, mając do pomocy szyfr. Wyczerpani leśną wędrówką uczniowie zjedli pieczone kiełbasy i pyszne pieczone jabłka.Dzień był naprawdę udany.

FOTO GALERIA

powrót do listy aktualności