UWAGA !!!

             e-dziennik

  chmurka

 

 wirtualny spacer

Aktualności

« 36 37 38 39  »
Pokaż na stronie:
381 - 390 z 385
Punkt krwiodawstwa w naszej szkole!!!

Już po raz kolejny w naszej szkole organizowana będzie akcja Honorowego Krwiodawstwa. W tym roku odbędzie się ona 27 listopada. Jest to również dzień wolny od sprawdzianów i


Udostępnij na facebook

więcej
Wyjazd do teatru

W dniu 15 października 2012 uczniowie naszej szkoły, zainteresowani poznawaniem literatury angielskiej w oryginalnej wersji  językowej udali się na przedstawienie TNT Theatre Britain, pod opieką mgr Agnieszki  Sobytkowskiej - Rapacz,


Udostępnij na facebook

więcej
SYCYLIA

To była niezapomniana wyprawa, Sycylia nas zaskoczyła!

Mówiąc nas, mam na myśli uczniów czwartej klasy technikum ekonomicznego w ZS im. bł. ks. Piotra Dańkowskiego w Jordanowie, którzy po rocznej pracy w szkolnej spółdzielni i dofinansowaniu z osiagniętych zysków, mogli zrealizować marzenie o wspólnej wycieczce oraz opiekunów-nauczycieli.


Udostępnij na facebook

więcej
Rozpoczęcie roku szkolnego 2012/2013

Dnia 3 września w naszej szkole odbyło się uroczyste rozpoczęcie Roku Szkolnego.  Pan dyrektor serdeczne powitał uczniów i nauczycieli. Szczególną uwagę poświęcił  uczniom klas I Technikum Ekonomicznego i Technikum Architektury Krajobrazu. Życzył wszystkim miłego roku i osiągnięcia sukcesów podczas zdawania matury i egzaminu zawodowego – z czym nie powinno być problemu, gdyż juRozpoczęcie roku szkolnegoż od lat wyniki naszych absolwentów są rewelacyjne – np. tegoroczna stuprocentowa zdawalność egzaminu zawodowego w Technikum Ekonomicznym i Technikum Obsługi Turystycznej.


Udostępnij na facebook

więcej
Zawody kolarskie 2012

Zawody w kolarstwie górskim

14.09.2012

 

 

Jak co roku we wrześniu Zespół Szkół im. Bł. ks. Piotra Dańkowskiego w Jordanowie gościł na swoim terenie kolarzy górskich z powiatu suskiego. Na bardzo malowniczej i ciekawie wytyczonej trasie rywalizowali uczniowie ze szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Zawody odbywały się w duchu sportowej rywalizacji i na szczęście obyło się bez kolarskich kraks. Rozczarowani mogli się poczuć tylko ci, których szans na zajęcie wysokiej lokaty pozbawił defekt roweru.


Udostępnij na facebook

więcej
« 36 37 38 39  »
Pokaż na stronie:
381 - 390 z 385